2 września 2016

Domy drewniane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów drewnianych:

Całoroczne domy drewniane

Całoroczne domy drewniane
Realizujemy indywidualne projekty klientów. Każdy dom z naszej galerii może mieć dowolny wymiar oraz może być w dowolny sposób modyfikowany. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby otrzymać dodatkowe informacje. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zobacz ofertę

Letniskowe domy drewniane

Letniskowe domy drewniane
Realizujemy indywidualne projekty klientów. DOMDREW - oferta i ceny domów drewnianych w różnych stopniach wykończenia. Domy z Drewna Letniskowe, Rekreacyjne, konstrukcja szkieletowa. Każdy dom z naszej galerii może mieć dowolny wymiar oraz może być w dowolny sposób modyfikowany. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby otrzymać dodatkowe informacje. Zapoznaj się z naszą ofertą!    

Zobacz ofertę

Domy DREWNIANE wykonujemy w technologii szkieletowej oraz z bali, realizujemy indywidualne projekty klientów w zależności od potrzeb w różnych stopniach wykończenia. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.
W halach produkcyjnych powstają elementy konstrukcji domów drewnianych, które po zmontowaniu przez grupy fachowców dają Państwu estetycznie wykończone i ciepłe domy spełniające wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego.
Materiałami wykorzystywanymi do produkcji drewnianych domów całorocznych oraz letniskowych są naturalne polskie surowce, drewno iglaste świerk, sosna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu.
Domy całoroczne wykonywane w technologi szkieletowejenergooszczędne z uwagi na fakt, że ściany domu w większej mierze składają się z izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian), domy takie mają niski współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący od 0,3 do 0,2 W/(m²K).

Oferujemy również - altany ogrodowe, domki narzędziowe, usługi tartaczne, więźby dachowe, pokrycia dachów, remonty i wykończenia, usługi stolarskie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą , mamy nadzieję że spełnimy Państwa oczekiwania zarówno co do wyglądu jak i ceny domów oraz innych produktów i usług.